tr?id=561658215498130&ev=PageView
&noscript=1

strzałka do góry

Rabaty dla klientów B2B widoczne po zalogowaniu.

Praca w LUBAR Rybnik! Poszukiwany Specjalista ds. Social Media

2023-04-04

Praca LUBAR Rybnik - Specjalista ds. Social Media

W social mediach czujesz się jak ryba w wodzie? Masz głowę pełną pomysłów na rolki i relacje? Kreatywność oraz nieszablonowe myślenie to cechy, które Cię opisują? Tworzenie grafik, nagrywanie filmików i pisanie postów to dla Ciebie "bułka z masłem" ? Sprawdź szczegóły i aplikuj do LUBAR na stanowisko SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Nasza firma nieustannie się rozwija – zarówno stacjonarnie, jak i w sektorze internetowym.

Z rozwojem natomiast związana jest rekrutacja pracowników, którą właśnie teraz prowadzimy.

Tym razem do centrali LUBAR w Rybniku poszukujemy osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media

Praca na tym stanowisku będzie polegała m.in. na budowaniu wizerunku firmy i zarządzaniu nim w różnych mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Tik-Tok, LinkedIn, Youtube.

Nieodłącznym elementem codziennych zadań będzie więc tworzenie grafik oraz pisanie tekstów do postów, jak również przygotowywanie relacji, nagrywanie i montowanie filmików.

Sprawdź na stronie lubar.pl nasze ogłoszenie o pracę, z którego dowiesz się:

  • jaki jest zakres obowiązków na to stanowisko,
  • czego dokładnie oczekujemy od kandydatów,
  • jak aplikować,
  • co oferujemy jako pracodawca z ponad 30-letnim stażem i doświadczeniem na rynku.

Wszystkie te informacje znajdziesz klikając tutaj 👇

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Fot otwierające: Rawpixel.com - Freepik.com